Sadece yüksek kalite ürünler satan 3d baskı dükkanı

3d baskı ile ilgili iş fikirlerine her geçen gün bir yenisi eklenmeye devam edeiyor. Formsfield, sadece bürolar için farklı çeşitlerde sanat ve tasarım ürünleri sunan bir 3d baskı dükkanı.

3d baskı işi hala çok yeni bir teknoloji ve bu teknolojinin son şeklini almadan hal değiştirmesi ve uyarlanma yaşaması yüksek ihtimal olarak gözüküyor. Formsfield adındaki 3d baskı dükkanı da endüstriyi umut verici bir yöne götürüyor. Sadece bürolara özel tasarımları 3d baskı ile üretmeyi hedefleyen dükkan, sektörde yeni iş fikirlerine kapı aralayacak cinsten.

Uçak parçası ve mutfak gereçleri gibi birbirinden alakasız birçok ürüne yer veren şu anki 3 boyutlu baskı dükkanlarından farklı olarak Formsfield daha az çeşitte kaliteli ürünler satmaya odaklanıyor. Ürünler dünyanın her yerinden tasarımcılar tarafından sağlanıyor ve 48 saatlik bir doğrulama sürecinden geçiyor. Böylece platformun yüksek kalitesinden ödün verilmiyor. Müşteriler yazdırılmış bir ürünü evlerine teslim ettirebiliyorlar.

3d-baski-dukkani

Tasarımcılar satılan her ürünün ücretinden belli bir pay alıyorlar. Sizce 3 boyutlu baskıyla ilgili başka ne tür iş fikirleri hayata geçirilebilir?

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir