Ses sistemiyle donatılan ilginç tabutta parti hiç bitmiyor!

Hayata geçirilen ilginç iş fikirleri şaşırtmaya devam ediyor. CataCoffin ile hem bu dünya hem de bir sonraki için müzik tutkunuzu kucaklayabilirsiniz. Yüksek kalite ses sistemiyle donatılan eşsiz tabutla yerin birkaç metre altında bile rock’n rolll devam ediyor. Öbür dünyada parti sizi bekliyor.

Öldükten sonra bile, en son müzik trendleriyle bağınız olsun ister misiniz? İmkansız gibi gözüküyor, biliyoruz ancak İsveç firması Pause, sizin bu garip isteğinizi gerçeğe dönüştürüyor. Firmanın bize sunduğu CataCombo ses sistemi müzik tutkunuzu mezara da taşıyabilmenize yardım edecek orijinal bir çözüm sunuyor. Eşsiz ses sistemi kurulumu, ‘ilahi bir konfor ve melek gibi bir içtenlikle’ düsturuyla oldukça kaliteli bir tabuta entegre ediliyor. Çift yönlü hoparlör, ve tiz sesler için küçük bir hoparlörle birlikte, 2.1 amplifikatör ve yine ilahi 8 inçlik pesler için alçak titreşimli bir hoparlör daha tabutun harika akustiğiyle uyum sağlıyor. Bu harika ürün bu kadarla da kalmıyor. Yaratıcıları bu ilginç tabutu geliştirmekle meşguller. CataCoffin, CataTomb gibi bir ürünle eşleştirilerek arkadaşlarınızın ve ailenizin şarkı listenizi güncellemesine de izin veriyor. 4G bağlantısıyla Spotify müzik hizmeti emrinize amade. Hatta ve hatta Mezar taşınızda 7 inçlik LCD bulunuyor ve tabutun içinde hangi şarkının çaldığını gösteriyor.

Bu ilginç ürün ilginizi çekerse detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Biz Türkler olarak tabut ve teknoloji kelimeleri yan yana görmeye pek alışık olmasak da yurt dışında teknolojik tabutlar her geçen gün daha popüler hale geliyor.

Tüm dünyadan en ilginç iş fikirlerini ve yaratıcı ürünleri siz değerli okuyucularımız için araştırmaya devam edeceğiz.

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir