Sesini Beğenmeyenlere Ses Düzgünleştirici

Japonlar ilginç iş fikirleriyle şaşırtmaya devam ediyor. Ses düzgünleştirici de bunlardan sadece biri.

Sesinizden hoşlanmıyorsanız  Beauty Voice Trainer’ı deneyin. Çok şaşıracaksınız!  Günde 5 dakika boyunca kullanın ve hayalinizdeki yumuşak sese ulaşın!

 

Ürünün açıklaması:

İlginç inovasyon örneği Beauty Voice Trainer günde sadece beş dakika ayırarak size her zaman istediğiniz hoş sesi kazandırıyor. Aletin üç görevi var -eğitim yapmadan insan boğazı sınırlı ses çıkarabilir- birincisi özel tasarım ağızlığı dile pozisyon vererek ses yollarını açar ve güçlü ses çıkışını sağlar. İkincisi doğru düzgün şarkı söyleyebilmek için karından nefes almayı sağlar. Son olarak akort çatalı doğru notayı çıkarmaya yarar ve perdeler arası geçişi öğretir. Günde sadece beş dakikanızı ayırarak şarkı söylemeyi öğreneceksiniz.

Evet! Tek yapmanız gereken aleti ağzınıza yerleştirmek ve sesinizin değişmesini beklemek. Eminim bunu uzun zamandan beri istiyordunuz. Bu tür ürünleri almaktan çekinen tiplerdenseniz bu diğerlerine benzemiyor. Hileli değil! Aletin fiyatı ise 60 dolar civarında.

Bu ilginç ürünü Türkiye’de pazarlamasını yaparak güzel paralar kazanmanız mümkün. Ürün hakkında detaylı bilgi almak isteyen cesur girişimciler yazımıza yorum bırakabilirler. İlginç inovasyon örneklerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz..

Yorumlar

Bir Yorum da Sen Bırak
  1. ben ses düzgünleştirici ürünle ilgileniyorum.farklı bir ürün. inovatif olmaktan çok icad bir ürün.konuyla ilgili daha detaylı bilgi alarak hangi tip ses proplemlerini giderdiğini öğrenmek isterim. ve demo yapma imkanımız varmı.pazarlamasını yapmak istersek kimle muhatap olacağız.görüşmek isterim

  2. Gerçekten doğru ise çok güzel bir ürün.İnsanlar almak isteyecektir bu ürünü pazarlamasını yapabilirim sanırım detaylı bilgi verir misiniz lütfen.

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir