A 101 Bayilik Şartları

A 101 Yeni Mağazacılık adı verilen şirket 28 Mart 2008 tarihinde kurulmuştur. İlk mağazasını 28 Mart 2008 tarihinde A 101 markasıyla açmış ve bu tarihten itibaren bir ay içerisinde 101 olarak hedeflediği rakamı aşıp 121 mağaza ile açılışlarını gerçekleştirmiştir.

Şimdilerde 1000’i aşkın mağazası ile herkesin tercih ettiği “discound” marketler zinciridir. Müşterilerine her zaman düşük maliyette, düşük fiyatta, kaliteli tüketim ve gıda malzemeleri sunar. 2015 yılına kadar 2000’i aşkın mağaza açmayı hedefleyen A 101 her gün açtığı mağazalar ile bunu kanıtlıyor. Her tür gelir düzeyine sahip binlerce hatta milyonlarca müşterisi bulunmaktadır.

A101 de çalışabilmek için en az lise mezunu olmak gerekir. Her zaman müşteri memnuniyeti ilk hedeftir ve çalışan personelleri bu konuda büyük bir titizlikle seçer. Çalışanları her zaman deneyimli, dinamik, genç ve eğitimli kişilerdir. A101 yeni mağazacılık 13 adet depoya sahiptir. Bu depolar Antalya, Trakya, Sakarya, Ankara, İzmir, Kıraç, Samsun, İstanbul tuzla, Bursa, Kayseri, Adana, Trabzon ve Konya’da bulunmaktadır. Bu depoların her biri İstanbul merkez ofisi tarafından yönetilmektedir. A101 yeni mağazacılığa ait olan kamyonlar ile mağazalara depolardan sevkiyat yapılır.

A101 yeni mağazacılık tüm müşterilerine her zaman çok taze ve kaliteli gıda satar. Ayrıca temizlik ve düzen konusunda da çok hassas bir şirkettir. Her akşam yıkanan ve temizlenen mağazalar sabahları müşteriye tertemiz açılarak hizmet vermeye başlar. Sabah ilk gelindiğinde taze gıda kontrolleri yapılarak güne başlanır. Ayrıca gıda dışı spot ürünler ile de çok büyük bir ilgi görür.

Her zaman kaliteyi ucuza alabileceğiniz bir marketler zinciri olan A101 yeni mağazacılık AŞ.’nin sloganı Harca Harca Bitmez adıyla bunu kanıtlar. Kendi ürünleri ile de çok büyük bir başarıya imza atan A 101 tüm müşterilerin çok severek alışveriş yaptığı marketler zinciridir. Mağazalarda çalışan kaliteli, güler yüzlü ve eğitimli personeller sizlere her zaman yardımcı olmak için hazırlar. A 101 yeni mağazacılık AŞ. Her geçen gün büyüyerek başarısını kanıtlayarak yoluna hızla devam etmektedir.

Siz de bu şirket ile kazanç sağlayabilirsiniz. Bayilik için başvurmanız yeterli olacaktır. A 101 bayilik şartları başvuru sırasında sizlere iletilecektir.

Market açarak kendi işini yapmak isteyen girişimciler için bayilik veren marketleri araştırmaya devam edeceğiz.

Yorumlar

Bir Yorum da Sen Bırak
 1. mrb
  ben aydın didimde
  didimin en büyük mahalesinde bulunmaktayım
  bayilik almak istiyorum şartlarını bildirirseniz sevinirim
  kolay gelsin

 2. samsun merkezde ikamet ediyorum.esnafım.üniversite mezunuyum.yatırım yapmak istiyorum.şartlarınız uygunsa bayılık almak isterim.bayiLik şartlarınızı maille göndermenizirica ederim.saygılarımla..

 3. Detaylı bayilik şartlarınızı yazıp gönderirseniz memnun olurum.bize uyarsa çok güzel yerinde bir dükkan var.kaçırmadan degerlendirmek istiyorum.40yaşındayım halen a.ö.f de okumaktayım. saygılarımla.

 4. Merhaba; İstanbul kozyatağında market sahibiyim.Bayilik almak istiyorum.Detayları bilgi verirseniz sevinirim.İyi çalışmalar.

 5. Kayseride ikamet etmeyim mağazalar zincirinize katılmak istiyorum şartlarınız hakkında detaylı bilgi istiyorum

 6. ankarada hızla gelişen bir semtte ikamet ediyorum bulunduğum civarda bir bayiniz olursa çok satış yapacağını düşünüyorum, şartlarınızı lütfen bildirin kolay gelsin

 7. Merhaba ben Fehmi. Adıyaman tut ilçesinde bayilik almak istiyorum. Şartlar için daha detaylı cevap bekliyorum

 8. merhaba .rize merkezde ikamet ediyorum.üniversite mezunuyum.yatırım yapmak istiyorum.şartlarınız uygunsa bayılık almak isterim.bayilik şartlarınızı maille göndermenizi rica ederim.saygılarımla.. erva-53-@hotmail.com

 9. Antalya da bulunan dükkanımı değerlendirmek istiyorum ve buraya mağazanızı açmayı düşünüyorum. Şartnamenizi gönderirseniz sevinirim.iyi çalışmalar.

 10. ordunun gülyalı ilçesinde yaşamaktayım fakat burada doğrudürüst bir market yok.buraya a101 açılsa çok iyi olur.eğer bayilik veriyorsanız açmayı düşünürüm…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir