ŞOK Market Bayilik Şartları

Süpermarket açmanın en güvenilir ve kazançlı yolu bilinen bir markanın bayiliğini almaktan geçmektedir. Türkiye’nin en başarılı market zincirlerinden biri olan ŞOK’un bayiliğini almayı düşünebilirsiniz.

1995 yılında faaliyete başlayan ŞOK Marketler, 2011 yılının Ağustos ayında Yıldız Holding şirketlerinden Gözde Girişim liderliğinde bir konsorsiyum tarafından satın alınmıştır. Satışla birlikte konseptini tamamen yenileyen Şok Market mağazalarını baştan sona yenilemiştir ve tüketicilerin bildiği markalı ürünleri uygun fiyatlarla müşterilerine sunmaya başlamıştır. 68 ilde 1200’ü aşkın mağazası bulunan ŞOK Market mağazalara gelen her müşterinin zevkli, kaliteli ve hesaplı alışveriş deneyiminden faydalanmasını sağlamak amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir. İyi yapılandırılmış bir marka olan Şok Market sürdürebilir kalite anlayışı içinde Avrupa Birliği’nin RAPEX (Hızlı Alarm Sistemi), izlenebilirlik, şeffaflık, risk analizi, sürekli araştırma ve bilimsel işbirliği ve tüketicinin bilinçlendirilmesi gibi entegre bir “Kalite ve Ürün Güvenliği yaklaşımı “ üzerine kurulmuştur.

ŞOK Market etkili altyapısı ve sistem geliştirme kabiliyetiyle Türkiye’nin önde gelen perakende zincirlerinden biri haline gelmiştir. ŞOK Market’in üretim, dağıtım, satış, muhasebe ve toptancılıkla alakalı konularda yeni teknolojileri benimsemesi markanın esneklik ve bütünlük kazanmasını sağlamıştır.

Kalite ve Ürün güvenliği sistemindeki gıda ürünleri “ Tarladan Sofraya”, gıda dışı ürünlerse risk yönetimi ve izlenebilirliğine dayanan “Ürün Güvenliği” prensibine bağlı olarak kontrol edilir.

Sürekli eğitimlerle artan çalışan bilinci Türkiye’nin her noktasındaki mağazalarda hizmet standardizasyonu sağlar. Yüksek kaliteli ürünler ve düşük fiyat avantajı müşteri memnuniyetini arttırır.

 

Fırsatları keşfedin, imkanların farkına varın

Kanıtlanmış sistem ve satış uzmanlığı sunan bu tanınmış markanın çatısı altında olmak bayilik sahiplerine büyük ayrıcalıklar sunar. Bu ayrıcalıklardan bazıları;

  • Bilinen bir markanın parçası olmak
  • Yerleşik mağaza tasarımı ve mağazacılık çözümleri
  • Başarı için en iyi fırsatları sunan satış sistemleri
  • Operasyonel uzmanlık
  • Genel merkez desteğiyle verilen başlangıç eğitimleri ve devam eden eğitimler
  • Marka adını ve satış sistemini kullanma fırsatı
  • Mağaza yeri seçimi ve kira sözleşmesi pazarlıkları
  • Mağaza açılışı ve yönetimi için destek ve koordinasyon

Süpermarket açmak isteyenlere özel market bayiliği veren firmaları ve bu firmaların bayilik şartlarını araştırmaya devam edeceğiz.

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir