Dünyanın İlk Akıllı Çöp Kutusu

Bruno, toz haznesi dolduğunda akıllı telefon uygulaması aracılığı ile kullanıcıya haber vererek, toz haznesinin değiştirilmesini isteyen bir çöp kutusu ve vakum cihazıdır.

İçinde ne olduğunu bilen ve nasıl pişireceğini bilen akıllı fırından daha önce bahsetmiştik. Bugün sizlere yeni bir iş fikrinde bahsedeceğiz. Çöpü dışarı çıkarmak insanların birçoğu için yapmak istemedikleri ev işlerinden biridir. Ancak Bruno – dünyanın ilk akıllı çöp kutusu – sevimsiz olan bu işi daha eğlenceli hale getiriyor. Bluetooth bağlantılı cihaz tamamlayıcı uygulama aracılığıyla uyarılar yapıyor ve önünde duran süpürülmüş tozları vakumluyor.

Bruno, çöp kutusu toz haznesi olan bir çöp kutusu ve vakum cihazıdır. Güçlü girdap vakum tozları doğrudan çöp torbasına doğru çekiyor ve bu sayede faraşa ihtiyaç kalmıyor. Akıllı çöp kutusu aynı zamanda, toz haznesi dolduğunda akıllı telefon uygulaması aracılığı ile kullanıcıya haber vererek, toz haznesinin değiştirilmesini istiyor.

Bruno kitle fonlaması kampanyasını başarılı bir şekilde tamamladı. Dört farklı renk seçeneği olan Bruno’yu ön siparişle 159 dolara satın alabilirsiniz.

Aşağıdaki videoyu izleyerek başarılı iş fikri Bruno hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz:

Teknoloji meraklısı girişimcilere özel akıllı ürünler sektöründe hayata geçirilen yenilikçi iş fikirlerini araştırmaya devam edeceğiz.

 

İlginizi çekebilir

Akıllı çanta ile harcama çılgınlığına son!
Akıllı bebek bezi 
Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir