Evde İş Arıyorum Diyenlere

Evde iş arayıp durmaktan sıkıldınız mı? Evde iş ararken karşınıza çıkan içi boş iş fikirleri size zaman kaybından başka bir şey vermedi mi? Öyleyse doğru yerdesiniz. Evde iş yaparak para kazanma konusunda size gerçekten yardımcı olacak denenmiş ve birkaç ek gelir imkanını sizlerle paylaşacağız. Bu ek gelir imkanları ile aylık düzenli bir ek gelir elde edebilirsiniz.

Gittigidiyor, senyapsensat gibi e-ticaret sitelerinin popülerliği her geçen gün atmaktadır. Özellikle elişi ürün pazarı internette hiç olmadığı kadar çok satış yapmaktadır. Siz de bu büyük pastadan kendinize güzel bir dilim kapabilirsiniz. Üstelik öyle üstün yetenekli olmanıza da gerek yok. Fazla sanatsal beceri gerektirmeden evde yapılacak iş fikirlerini sizler için sıraladık:

 

Evde örgü/tığ işi

Örgü örmek büyükannelere özgü bir eylemmiş gibi gözükse de elişi atkılar ve şapkalar online pazarda en çok satan ürünler arasındadır. Yünleri toptan almak masraflı değildir ve örgü örme hızınıza bağlı olarak envanterinizi oluşturabilir, yerel dükkanlarda ve internette satışını yapabilirsiniz. Nasıl örgü öreceğinizi veya tığ işleyeceğinizi bilmiyor musunuz? İnternet üzerinde bunların nasıl yapılacağını öğrenebileceğiniz bir sürü eğitim videosu da vardır. Evde örgü işi hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

 

Evde unlu mamul/pasta işi

Sıkıntıdan kurtulmak için sürekli olarak kurabiyeler mi yapıyorsunuz? Öyleyse bu evde iş aramanıza artık gerek kalmadı. Neden kendi yaptığınız pastaları satarak bu işten para kazanmayasınız ki? Her yaptığınızda aynı lezzeti yakalayabileceğiniz tatlılar bulun. Pastalarınızı çevrenizde pazarlayabileceğiniz gibi online siparişler de almanız mümkün. Bu işi boş zamanlarınızda da yapabilirsiniz çünkü siparişleri geceleri ve hafta sonları tamamlayabilirsiniz. Unlu mamul işinde olmanın en iyi tarafı nedir? Şekli bozuk olan ürünlerinizi yiyecek gönüllü bulmakta hiçbir zaman zorlanmayacak olmanızdır. Evde pasta işi hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

 

Özel tasarım lambalar

Evde iş arıyorum diyenler için önerdiğimiz iş fırsatlarından biri de evde özel tasarım lamba yapımıdır. İnternette ve ev dekorasyonu mağazalarında kendin yap lamba kitleri vardır. Cam turşu kavanozlarından şarap şişelerine kadar birçok şeyden lamba yapabilir ve güzel fiyatlara satabilirsiniz. Renkli ve kişiselleştirilmiş lambalar yapabilmek için ihtiyacınız olanlar sadece biraz sprey boya veya plastik boncuklardır.

 

Evde çanta yapımı

Dikiş makinesi kullanmayı biliyorsanız farklı materyaller kullanarak elişi çantalar yapabilirsiniz. Farklı müşterilere hitap etmek için geri dönüşümlü kumaşlar ve diğer materyallerden kullanarak farklı ölçülerde, farklı stillerde ve farklı renklerde çantalar ve cüzdanlar yapabilirsiniz. Kar oranı yüksek olan bu evde ek iş imkanı hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

 

Evde reçel/konserve yapıp satmak

Evde iş arayanlar için reçel yapıp satmak son derece kazançlı olabilir. Kolaylıkla ve büyük miktarlarda yapılabilecek bir sürü yiyecek vardır. Yüksek kalite meyve ve cam turşu kavanozu tedarikçilerinden istikrarlı bir şekilde alışveriş yapabilecekseniz hiç vakit kaybetmeden reçel yapımı işine girebilirsiniz. Öncelikle test edilmiş ve onaylanmış reçel tariflerinden bir repertuar oluşturun. Daha sonra üzerinde markanız olan etiketler tasarlayın ve ürünlerinizi online olarak veya pazarlarda, etkinliklerde ve kermeslerde satın. Evde reçel işi hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

 

Banyo ve temizlik ürünleri

Kilerinizdeki doğal malzemeleri kullanarak organik saç ürünleri, losyonlar, sabunlar ve temizleyiciler yapabilirsiniz. Eminiz ki herkes sirkeden oluşan temizleme solüsyonları veya şekerli peeling yapma tariflerini kolaylıkla bulabilir. Ancak siz hazırladığınız ürünleri paketler ve setler halinde satarsanız müşterileriniz bu ürünleri hazırlamak için zaman ve kaynak harcamak zorunda kalmaz. Bu sayede de sizden alır. Evde sabun yapımı hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

 

Evde mum yapımı

El yapımı mumlar yapmak doğru malzemeler kullanılırsa oldukça kolaydır ve az maliyetlidir. İhtiyacınız olanlar parafin, fitil ve kokulu yağlardır. Bu malzemeleri bir araya getirerek eşsiz ve mis gibi kokan mumlar yapabilirsiniz. Mumları hazırlarken dikkatli olun. Bu alanda uzman olursanız farklı şekillerde, farklı boyutlarda ve farklı kokularda mumlar hazırlayabilirsiniz. Evde mum işi hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Evde iş arıyorum diyenler için en güzel para kazanma yollarını ve evde iş imkanlarını paylaşmaya devam edeceğiz.

 

İlginizi çekebilir

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir