Kötü geçen randevulardan kaçmak isteyenler için üretilen bir uygulama

Siz değerli takipçilerimiz için tüm dünyadan en acayip ve niş iş fikirlerine göz atmaya devam ediyoruz.

Özellikle internetten yeni tanıştığınız bir sevgili adayı ilk buluşmada size büyük bir hayal kırıklığı yaşatabilir. Ancak bu durumun üstesinden gelmeniz artık çok kolay. Bod (Bad Online Date) adlı uygulama konumunuzu kullanarak yakınınızda bulunan ve size uyabilecek başka bir eş buluyor ve ters giden randevular için gerçek zamanlı bir B planı oluşturuyor.

kotu-randevu

Biriyle çıkmak vakit alan bir hadisedir, bu yüzden Bad Online Date adlı uygulama zaman kaybetmenizi önlemek için çalışıyor. Kötü bir randevudan kaçmak isteyen kullanıcılar, Randevu Mod’unu etkinleştirerek yakınında aynı dertten muzdarip olan başka kullanıcıları görebiliyor. İlgilendiği bir adaya hemen mesaj yollayarak biriyle çıkmak üzere ikinci şansa sahip oluyor.

Bunun dışında bod, olası adayları listeleyerek kaynaşmak için gereken ipuçlarını sağlayarak ve çiftler arası sohbet başlatarak geleneksel bir sevgili bulma uygulaması şeklinde de kullanılabiliyor. Uygulamanın yapmadığı tek şey, buluştuğunuz kişiye randevunun sona erdiğine dair kötü haber vermek. Böyle bir durumda ise istenmeyen diyaloglara son veren bir yapay zeka uygulaması kullanmak işe yarayabilir.

Yaratıcı iş fikrinin tanıtım videosu da şu şekilde:

Sizce, başka ne gibi tuhaf sosyal durumlarda gerçek zamanlı B planları kullanılabilir?

Websitesi: www.boddatingapp.com

İletişim: www.twitter.com/badonlinedates

 

İlginizi çekebilir

Sevgilinizi Koklayarak Seçmeye Ne Dersiniz?
Sevgilisinden Ayrılamayanlar İçin Muhteşem Hizmet

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir