Akıllı mutfak terazisi ile yediklerinizin besin değerini hesaplayın!

Bu akıllı mutfak terazisi Bluetooth aracılığıyla iOS cihaza bağlanıyor ve size yemek istediğiniz her türlü yiyeceğin besin değerini sunuyor.

Kullanıcılar yemek için seçtikleri besinleri sırayla akıllı mutfak terazisine koyuyor. Bu sayede bütün besin değerlerini hesaplayabiliyorsunuz. Kullanıcılar istediği besin karışımı hazırlarken uygulama da doymamış yağ oranı, tuz ve şeker miktarı, kalori, protein, karbonhidrat oranları ve hatta vitamin ve mineral miktarlarına kadar onlarca bilgiyi listeliyor. Ayrıca besinlerden almak istediğiniz kalori miktarını girdiğinizde terazi yeterli miktara ulaştığında sizi uyarıyor. Böylece hiçbir besinden ihtiyacınızdan fazlasını tüketmemiş oluyorsunuz. Özellikle diyet yapanlar ve sağlıklı bir beslenme alışkanlığı edinmek isteyenler için harika bir ürün.

Bu uygulama Amerika Birleşik Devletleri Tarım Bakanlığının besin bilgilerini kullanıyor ve kalori, yağ, vitamin, mineral ve diğer bilgileri takip etmenizi sağlıyor. Firma yazılımın işlevselliğini daha da geliştirmeyi amaçlıyor. Kickstarter sayfasında 30.000 dolarlık yatırım miktarına çoktan ulaşan girişimcilik projesi yakında hayata geçirilecek. Proje tamamlandığında akıllı terazi 99 dolardan satışa çıkacak.

Akılı girişimcilik ürünlerini ve en güzel iş fikirlerini siz değerli okuyucularımız için paylaşmaya devam edeceğiz.

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir