Bambi Cafe Bayiliği Nasıl Alınır?

Fast food sektöründe iş kurmak isteyenler için bayilik almak güzel ve karlı bir seçenektir. Fast food denince akla ilk gelenlerden olan Bambi Cafe bayilik vermeye ve ortaklarına kazandırmaya devam ediyor.

 

Bambi Cafe Hakkında

Bambi Cafe efsanesinin arkasında 1955 yılında Rize’nin Çayeli ilçesinde dünyaya gelen Mustafa Güner’in imzası bulunuyor. İlkokuldan itibaren çalışmaya başlayan Mustafa Güner, 1974 yılında hayalini gerçekleştirerek İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde, Sıraselviler 20 numarada bulunan ilk Bambi Cafe’yi faaliyete geçirdi.

Dürüst ve titiz çalışma disiplini ile kısa zaman içinde Beyoğlu ve çevresinden başlayarak ciddi bir hayran kitlesine kavuşan Bambi Cafe, Beyoğlu müdavimlerinin de uğramadan geçemedikleri bir yer haline geldi. Mustafa Güner’in bütün ayrıntılarıyla ilgilenerek, yiyecek içecek sektörünün efsanesi haline dönüştürdüğü Bambi Cafe, şimdi babalarından aldıkları ilhamla dört çocuğu tarafından devam ettiriliyor. Bambi Cafe tam 38 yıldır lezzet ve kalitesi ile öncü, hizmet ve ürün çeşitliliği ile Türkiye’nin en yenilikçi fast-food markası olma ayrıcalığını koruyor.

 

Neden bambi cafe bayiliği almalıyım?

  1. Fast-food kültürüne getirmiş olduğu özgün yorum ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile Bambi Cafe, kurulduğu günden bu yana sektöründeki ilkleri gerçekleştirdi.
  2. Lezzet dünyasına sunmak üzere yeni ürün çalışmalarını devamlı hale getiren Bambi Cafe, kaşarlı dürüm döner, dilli kaşarlı tost, atom, tereyağlı kaşarlı kokoreç gibi çok sevilen ürünleri sunmuş ve sağlıklı lezzetlerle fast-food sektöründe kahvaltı, salatalar ve taze meyve suları dönemini başlatmıştır.
  3. Bambi Cafe markasının değişmezleri; temizlik, kaliteli ürün, ekonomik fiyat, müşteri odaklı hizmet ve lezzet konusundaki titiz yaklaşımdır.
  4. Kurulduğu günden bu yana, sayısı milyonu bulan siparişleri evlerinize büyük bir hızla ulaştıran Bambi Cafe, hızlı ve sağlıklı hizmet anlayışıyla her zaman müşterisinin yanındadır. Kalitesinden ödün vermeyen seçimleri ve sunumlarıyla, Bambi sever’lere vazgeçemedikleri lezzetleri sunarken, ekonomisini de gözetir.

Bambi Cafe Bayilik Şartları

Ürün Hizmet Kapsamı : Fast Food

Bayilik Veren Firma : Bambi Cafe

Kuruluş Yılı : 1974

Bayilik giriş ücreti : 50 Bin EURO

Reklam katılım payı:  %2

Süreki bayilik ödemesi: %5

Toplam bayilik bedeli : 300 Bin TL

 

Sunulan bayilik destekleri

Eğitim, El Kitabı, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Proje, Ortak Reklam, Mal Temini, Pazarlama, Personel Temini

 

İletişim bilgileri

Adres : Sıraselviler Cd. No: 9/A Tanerpalas Apt. Taksim / İstanbul
Tel : 0212 292 55 66
Fax : 0212 292 55 66
E-Mail: bambicafe@bambicafe.com.tr

Bayilik başvurusu için tıklayınız..

Fast food sektöründe en kazançlı bayilik veren firmaları sizler için araştırmaya devam edeceğiz.

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir