Bebek Ürünlerini Satarak Zengin Olanlar

Ülkemizde her sene yaklaşık 1,4 milyon dünyada ise 10 milyonlarca bebek doğar ve firmalar da her zaman deneyimsiz ebeveynleri hedefler.

Firmalar bir takım ürünleri aldığınızda bebeğinizin daha akıllı, mutlu ve sağlıklı olacağını söyler ancak bu ürünler genellikle gereksizdir ancak üreticisini zengin etmektedir

İşte bebeklerinizin ihtiyacı olmayan hem çok pahalı hem de küçük ürünler:

 

 

Bebek peruğu

bebek-peruguBabyBangs ince saçları yüzünden erkek bebek gibi görünen kız bebekler için ( 0-12 ay arası ve yeni yürümeye başlayanlar ) bantlı peruklar satıyor.

“Ben erkek değilim” sloganı internet sitesinin ana sayfasında yer alıyor. Bu slogana “çocuk döneminin güzelliğine inanıyoruz” felsefesi eşlik ediyor. Bu ufacık aksesuarlar 5 şık saç bandı ve altı saç renginden oluşuyor. Fiyatı: 37.90 dolar.

 

 

Bebeklerin boğulmasını engelleyen şişirilebilir boyun simidi

Reklama göre 0-12 ay arası emekleyen veya yürüyen bebekler için üretilen bu plastik boyun simidi bebeklerin fiziksel ve psikolojik gelişimlerinin artmasına ve kendilerine güvenmelerine yardımcı oluyor.

“Reklam sloganı: banyo zamanını eğlenceli hale getirin” olan bu ürünün fiyatı: 36 dolardır. Bebeğinizi suyun üstüne tutmak için iyi bir seçenektir.

 

Özel formüle edilmiş bebek sabunu

Doğal sabun kalıpları bebekler için pazarlanan birçok üründen daha güvenli, ucuz ve iyidir. Ancak Johnson & Johnson’ın “yeni doğanlar için yeteri kadar hassas” sloganıyla reklamını yaptığı Head-to-Toe Baby Wash yıkama ürünü sayesinde, 1 yılda dünya çapındaki satışlarından 25,4 milyar dolar kazandı.

 

Elit bebek arabası

Bebek arabaları son yılların en gözde sektörinden biri. Sektör düşük maliyet ve yüksek kar oranları ile üreticisine büyük paralar kazandırmakta. Örnğin babyjogger firması son 2 yılda sadece elit bebek arabaları satışından milyar dolarlar kazandı. Alüminyum kaplamalı elit bir bebek arabası ortalama 400 dolardan satılmakta.

 

Alt değiştirme masası

Kalon Studios, oyuncak sandığına dönüşen bambudan yapılmış alt değiştirme masasını 740 dolara satıyor. Şirketin 1 yıldaki kazancı tam 650 milyon dolar.

 

Anne sütündeki alkolü tespit eden test ölçüm çubukları

UpSpring Baby firmasının çeşitli ürün seçenekleri vardır. Belly wrap, doğum sonrası kiloların hızla verilmesini sağlayan bir korsedir ve 39,99 dolara satılır. Walking Wings bebeklerin adımlarını yönlendirmenize yardımcı olan bir yürüme yardımcısıdır ve 24.99 dolara satılmaktadır. Anne sütündeki alkol oranını ölçen test ölçüm çubuklarının 20’li paketi de 24,99 dolara satılmaktadır.

Siz de bebek ürünleri pazarına girerek güzel paralar kazanabilir hatta zengin bile olabilirsiniz.

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir