Askılı Çadır

Ormanlık alanlarda yapacağınız kamplarda ayağınızı yerden kesecek olan askılı çadır ağaçlara asılmak suretiyle kullanılıyor. Yüzde yüz su geçirmez olan ürün, iki kişinin rahatlıkla konaklayabileceği şekilde tasarlanmış durumda. Koyun yünü ile izole edilmiş olan askılı çadır kusursuz barınaklar yapmaya son derece elverişli. Yüksek yoğunlu pamuk kanvas kumaştan yapılmış olduğu için soğuk geceler için sıcak bir çadırda uyumanızı sağlıyor.

Normal çadırlar yere kuruldukları için, pek çok sıkıntı yaşatabiliyor. Pek çok insan için çadırlara giren böcek ve haşere grubu, kamp yapmalarına bile engel oluyor. Tatilde plajlara kurulan çadırlara da böcek ve haşerenin yanı sıra su bile girebiliyorken, askılı çadırlarda bu sorunlar söz konusu bile olmuyor. Bu kusursuz tasarımdan sonra tahmin ediyoruz ki kimse eski usul çadırda kalmak istemeyecek, özellikle de böcek fobisi olduğu için çadırda kalamayıp, arkadaşlarla gidilen pek çok kamplara ve tatillere katılamayanlar bu üründen çok memnun kalacak. Hem sağlıklı hem güvenli olan ürün Avrupa’da çok başarılı oldu.

Bu işin ticaretini yapanları da memnun eden satışlara imza atan ürün, ne kadar gerekli ve doğru bir tasarım olduğunu da ispat etmiş oldu. Büyük bir gereksinimden kaynaklanan askılı çadır, özellikle güvenli oluşuyla üreticileri de satıcıları da memnun edecek düzeyde satışa ulaştı. Yakın zamanda ticarete atılmak isteyen, kendi işinin sahibi olmak isteyenlere alternatif olacak ürünün, önemli olan ihtiyaçları karşıladığı için satışı konusunda başarılı olacağını da hatırlatmakta yarar var.

Henüz ülkemizde satışı olmayan ürün, girişimcilere büyük avantajlar sağlayabilecek özelliklere sahip. Piyasaya henüz sunulmamış olması, satışını ya da üretimini yapacak ilk girişimcilere hatırı sayılır bir düzeyde getiri sağlayacaktır. Ülkemiz tam bir tatil cenneti, her yıl gerek yerli, gerek yabancı olmak üzere milyonlarca turist ülkemizde çadırlarda tatil yapmayı tercih ediyor, yani büyük bir satış potansiyeline sahip olan ürün, ticaret yapmak için büyük bir fırsat.,

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir