Kiraz Şeklinde Avize

Kiraz şeklinde avize tasarımları ev dekorasyonlarında sık bir şekilde tercih edilmekte. Tavandan odanıza doğru sarkan bu çok şirin ve estetik avizeler, evinize gelen misafirleri epey kıskandıracak. Kiraz şeklinde avize ürünlerinden evinize almak isterseniz bununla ilgili satış noktası bağlantılarının çok güçlü olduğunu söylemek zordur.

Yabancı patentli bir ürün olduğu için birkaç site hariç pek rastlamak mümkün değil. Ürün görünüm olarak alışılagelmiş avizelerden gerçekten çok farklı ve şık. Evinize zengin ve orjinal bir hava katmakla kalmayacak, sempatik görünümü ile size mutluluk katacak. Şekil olarak lambanın yer aldığı alan bir kiraz görünümü ile kaplı olsa da ürün çeşitli renklere sahip. Tabi kiraz şekli olduğu için yine de favori renk kırmızıdır. Odayı yine hafiften bu tonlarda aydınlatabiliyor. Evlerimizde kullandığımız dekoratif materyallerin evimizin estetik boyutuna çok büyük katkı sağladığını düşünüyorum. Her odada bir adet bulunma zorunluluğuna sahip avizelerin de bu anlamda görsel tarafına önem vermek gerekiyor. Günümüzde hala bu çeşitliliğe rağmen çok basit, estetikten uzak, zevksiz modeller tercih ediliyor ne yazık ki. Oysa şu tip orjinal avizelerin eve kattığı değer tartışılmaz bile.

Gövde bölümü tamamen cam bir yapıya sahip olan Kiraz şeklindeki avizeler, metalik krom özelliğe sahiptir. 4 x 40 şeklinde olan ampulleri Nika Zupanc tasarımıdır. Bilhassa yaz mevsiminde bu lambaların çok daha revaçta olduğunu, çok daha popüler şekilde kullanılmaya başlandığını söylemekte fayda görüyorum. Sıkıcı ve içinizi karartan modellerin aksine evinize yepyeni bir enerji getirecek olan Kiraz şeklindeki avize ürünleri düşük enerji tüketimi ile de cebinize göz kırpmayı başarıyor. Bu anlamda bu cazip ürünü almak için birden fazla sebep doğuyor. Bu orjinal ürün sayesinde girişimciler, ciddi oranda kazançlar elde edebilir. Bu kazanç kapısının özellikle altını vurgulamak gerekiyor. Zira bu sayede kazançlarınızı çok daha fazla arttırabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir