Üyelerinin sadık olacaklarına dair söz verdikleri arkadaşlık sitesi

Daha önce sizlere ilgili birçok iş fikrinden bahsetmiştik. Bu yazımızda sizlere ilginç bir arkadaşlık sitesinden bahsedeceğiz. Fidelity Dating, ihanete uğramış veya kandırılmış ve tekrardan flört etme konusunda endişeli olanların bir araya geldiği bir arkadaşlık sitesidir.

Online çöpçatanlık platformlarının mekanizmaları olası sadakatsizliklerden dolayı endişelere neden oluyor. Kullanıcılar geçmişte ihanete uğradıkları için ileriye dönük partnerlerle de aynı şeyleri yaşayabileceklerinin farkındadırlar. Fidelity Dating geçmişte ihanete uğramış veya kandrılmış ve flört etme konusunda endişeli olanların bir araya geldiği bir çöpçatanlık sitesidir.

Diğer çöpçatanlık sitelerinde olduğu gibi Fidelity Dating’de de üye oluyorsunuz ve bir profil oluşturuyorsunuz. Ancak bekar olduğunuza ve diğer üyelere karşı sadık ve dürüst olacağınıza dair özel bir anlaşma imzalamanız gerekiyor. Site bir şekilde ihanete uğramış olası çiftleri birleştiriyor ve güvensizlik problemlerinden dolayı dürüstlük ve sadakat sözü istiyor.

Fidelity Dating’e erken üye olarak ücretsiz deneme üyeliklerinden faydalanabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda üyelik ücretinin aylık 30 dolar olması planlanıyor.

Aşağıdaki videoyu izleyerek Fidelity Dating hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz:

İnternet sektöründe iş kurmak isteyen girişimcilere özel iş fikirlerini ve girişimcilik örneklerini araştırmaya devam edeceğiz.

 

İlginizi çekebilir

Başınıza kese kağıdı geçirerek tanımadığınız biriyle flört etmeye ne dersiniz?
İnternette iş kurmak isteyenlere
Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir