Daha çok su içmenizi sağlayacak kokulu bardaklar

Sağlıklı beslenme sektöründeki iş fikirlerini ve girişimcilik ürünlerini sizler için araştırmaya devam ediyoruz.

Sağlık uzmanları günde iki litre su tüketmenizi öneriyorlar fakat bu tatlı ve meyveli içecek tüketmeye alışkın olanlar için çok da kolay olmayabiliyor. Ve Right Cup koku duyusunu kullanarak içen kişinin normal suyu aromalı zannetmesini sağlayan bir meyve kokulu bardak.

Right Cup aroma veren kapsüllü bir teknolojiyle donatılmış. Normal suyla dolu bardak ağza götürüldüğünde seçilen meyve kokularından biri yayılıyor ve bu da tüketicilerde aromalı bir su içtiklerini etkisini uyandırıyor. Bu insanların aromalı pek çok içecekte bulunan ek şekerler ve koruyucularla uğramadan çeşitliliğin tadını çıkarmalarına olanak sağlıyor. Right Cup 25 dolar indirimli fiyatıyla ön sipariş için hazır. Şu anda limon, misket limonu, portakal, karışık yemiş ve elma aromaları ulaşılabilir durumda ve dahası da gelecek.

Kokunun bunama sıkıntısı çeken kişilerde sağlıklı yeme konusunda cesaret vermek için kullanıldığını daha önce kokulu alarm saatlerde görmüştük. Right Cup anne babalara çocuklarını daha çok su tüketmeye ikna etmeleri konusunda çok faydalı bir araç olabilir. Teknoloji ayrıca insanların sıradan fakat besleyici yiyecekler tüketmeleri için kullanılabilir mi?

Başarılı iş fikri hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir

Yiyecek ve içecek sektöründe dikkat çeken iş fikirleri
Yenilebilir tabaklar ile bulaşık yıkama derdine son!

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir