RE/MAX Bayilik Şartları

Tanım: Dünyanın en büyük gayrimenkul bayilik ağına katılmak ister misiniz?

Fırsatlar: dünya çapında

İşletme türü: franchise

Minimum yatırım: 110 bin TL

Finans yardımı: üçüncü taraflar aracılığıyla

Eğitim: var

Emlak sektöründe iş kurmanın en cazip yollarından biri de emlak ofisi açmaktır. Ancak emlak ofisi açmak ve başarılı olmak bazen sanıldığından çok daha zor olabilmektedir. Başarınızı garantilemek ve yüksek kazançlar elde etmek için başarısı kanıtlanmış bir firmanın kanatları altında faaliyet göstermeyi düşünebilirsiniz. Kendiniz için çalışın ama kendi başınıza değil. RE/MAX aracılığıyla Global gayrimenkul bayilik sisteminin bir parçası olun ve yaygın ağ sistemine hızlı bir şekilde erişim imkanı bulun.

 

Hakkında

RE/MAX dünyanın en büyük gayrimenkul ağıdır. 1973 yılında Dave ve Gail Liniger isimli iki genç gayrimenkul profesyoneli tarafından Denver, Colorado’da kurulmuştur.

Yıllar içinde güçlendikçe güçlenmiştir. Dünya çapında 90’ın üzerinde ülkede 90,000’in üzerinde gayrimenkul danışmanı vardır. RE/MAX’ın kanıtlanmış sistemi sayesinde rekabet üstünlüğü sağlamaktadır.

 

RE/MAX’ın sundukları

İş modeli: RE/MAX’ın eşsiz iş modeli bayilerin karlarını maksimize etmesine ve aynı zamanda genel masraflarını düşürmesine yardımcı olur. En yetenekli çalışanları bulmanıza, çalışanlarınızın başarılarınızı gözlemlemenize ve daha başarılı olmaları için kendilerini geliştirmelerine yardımcı olur.

Teknoloji: rakiplerin bir adım önünde olmak için son teknoloji araçlar ve ekipmanlar sağlar.

Eğitim: yüksek kalite eğitim sağlar. Sektörün bir numaralı eğitimini sunan RE/MAX Üniversitesi ve RE/MAX EUROversity platformlarının avantajlarından faydalanabilirsiniz. Online, istenildiğinde, DVD veya televizyon, sınıf veya internet video yayını aracılığıyla…

Destek ve hizmetler: rakiplerin bir adım önünde olmanızı sağlayan rakipsiz iş geliştirme ve sürekli gelişimi destekleyen liderlik sistemleri.

Marka: 40 yıllık deneyimi ile övünen şirket pazara hızlı bir şekilde girmeniz için yol gösterir.

Network: RE/MAX diğer başarılı bayi sahipleri ve gayrimenkul danışmanlarıyla bilgi alışverişinde bulunmanız için uluslararası toplantılar ve etkinlikler düzenler.

Satış sistemi: profesyonel satışlar ve pazarlama sistemleri

 

Aradıkları özellikler

Girişimci olarak gayrimenkul deneyiminizin olmasına gerek yoktur ancak bayinizi başarılı bir şekilde yönetebilmeniz için kararlı ve tutkulu olmanız gerekir.

 

RE/MAX bayilik şartları

Bayilik maliyeti: 110bin – 300 bin TL

Gelir üzerinden pay: Aylık %6

Reklam katılım payı:  Aylık %3

Minimum ofis büyüklüğü: 100 metrekare

Emlak ofisi açmak isteyenelere özel emlak bayiliği veren firmaları ve bu firmaların aradığı şartları araştırmaya devam edeceğiz.

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir