Yüz tarama teknolojisi ile evcil hayvanlarınızın sağlığı koruma altında!

Tayvan merkezli Bistro isimli ürün kedilerin sağlık değerlerini izleyebilmeniz için yüz tanıma teknolojisi kullanan bir mama kabıdır.

Yüz tanıma teknolojisi artık sadece insanları tanımlamak için kullanılmıyor. PiP isimli cihazı daha önceden duymuşsunuzdur. PiP yüz tanıma teknolojisi kullanarak kaybolan evcil hayvanları sahiplerine kavuşturan bir cihazdır. Tayvan merkezli Bistro’da kedilerin sağlık değerlerini izleyebilmeniz için yüz tanıma teknolojisi kullanan bir mama kabıdır.

Kediler de tıpkı insanlar gibi oldukça hassastır ve sağlıklı olabilmeleri için doğru şekilde beslenmeleri gerekir. Bistro, su ve mama konulabilen akıllı bir mama haznesidir ve aynı zamanda kedilerin her defasında ne kadar mama tükettiğini anlamanıza yardımcı olur. Aletin kediler mama alırken kedilerin ağırlığını ölçen bir tartı sistemi ve aynı zamanda mamayı hangi kedinin yediğini tespit eden bir kamerası vardır. Bistro akıllı telefon uygulamasıyla evde olmasanız bile hangi kedinin ne kadar mama tükettiğini izleyebilirsiniz. Her bir kedi için profil yaratabilir ve kedilerin ağırlıklarını takip edebilirsiniz. Bu sayede beslenme anormalliklerini önceden fark edebilir veya kedilerinizin şişmanlamasını engelleyebilirsiniz. Kamera sayesinde evde olmadığınız zamanlarda kedilerinizi izleyebilirsiniz.

Bistro hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki videoyu izleyin:

Kedi sahipleri kedilerine oldukça bağlıdır ve Bistro sayesinde kedilerini her zaman izleyebilirler. Bistro’nun fiyatına gelince 179 dolarlık ön sipariş bedeline sahip.

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir