Üniversite öğrencileri için tek kullanımlık yatak çarşafı

Yıkama gerektirmeyen çarşaflar, Tencel – biyolojik olarak parçalanan lif – isimli kumaştan üretildiği için birkaç hafta kullanıldıktan sonra atılabiliyor.

Birçok üniversite öğrencisi yatak çarşaflarını nadiren yıkadığı için ebeveynlerin en büyük korkularından biri kirli ve hijyenik olmayan yatak çarşaflarıdır. Beantown Bedding, yıkama gerektirmeyen çarşaflarıyla bu soruna çözüm getiriyor. Tencel kumaştan yapılan çevre dostu yatak çarşafları tek kullanımlık olduğu için birkaç hafta kullanıldıktan sonra atılabiliyor.

Yıkama gerektirmeyen çarşaflar, biyolojik olarak parçalanabildiğinden ve geri dönüştürülmüş kumaşlardan yapıldığından konaklama endüstrileri için pamukluya göre daha çevreci bir alternatif. Yatak çarşaflarını yıkamak yerine yeni çarşaflar alan tembel üniversite öğrencileri için de mucizevi bir çözüm.

Şirket otellere, hastanelere ve afet yardım kuruluşlarına yaptığı satışlarla şimdiden %400 büyüdü. Fiyatlar 11.95 dolardan başlıyor ve 37.95 dolara kadar çıkıyor.

Aşağıdaki videoyu izleyerek başarılı bir girişimcilik ürünü olan tek kullanımlık yatak çarşafları hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz:

Siz değerli okuyucularımız için tüm dünyadan en yaratıcı iş fikirlerini ve girişimcilik ürünlerini paylaşmaya devam edeceğiz.

 

İlginizi çekebilir

Üniversiteli girişimci kızların kullanılmış battaniyelerini erkeklere satıyor!
Başarılı girişimcilik hikayeleri
Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir