Kazançlı Ek İş İmkanı: Altın Kaplama

Ek iş olarak veya tam zamanlı yapabileceğiniz karlı bir iş arıyorsanız seyyar altın kaplama işine başlayabilirsiniz. Seyyar altın kaplama ekipmanlarını her yerde bulabilirsiniz. Herhangi bir deneyim istemeyen bu kazançlı işe başlayarak harika bir ek iş imkanına sahip olarabilirsiniz.

Aşağıda seyyar altın kaplama işine başlamakla ilgili sıklıkla sorulan sorular yer almaktadır.

Seyyar altın kaplama malzemeleri ve ekipmanlarını birçok yerde bulabilirsiniz. Altın kaplama işindeki başarınız, size ve pazarlama faaliyetlerinize bağlıdır.

 

Soru: Altın kaplama işi zor mudur?

Yanıt: hayır ekipmanlar kolay kullanım için geliştirilmiştir. Renk kodlu uygulama çubukları uygun akım, voltaj ve kutuplaşma için önceden ayarlanmıştır. Sistemler kapsamlı eğitim kılavuzu, pazarlama kılavuzu ve eğitim videoları ile bütünleştirilmiştir.

 

Soru: Müşteriler kim?

Cevap: otomotiv, mücevher, tesisat parçaları, motosikletler, silahlar, madeni paralar veya tıbbi ekipmanlar gibi seçebileceğiniz binlerce pazar ve uygulama vardır. Ekipmanların çoğu bütün uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Karar sizin. Pazarlama planı ve satış programına karar verin.

 

Soru: Ne kadar kazanırsınız?

Cevap: ne kadar kazanacağınız altın kaplama işinizin türüne bağlı olarak değişecektir. Örneğin otomobil amblemi kaplama işinde bir kişi bir saatten az sürede kolaylıkla dört veya beş kaplama yapabilir. Potansiyel kazancınız pazarlama ve satış programınız ve müşterilerinize nasıl hizmet ettiğinize bağlı olarak düşebilir. Bir firma işletmesini üç teknisyen ve üç seyyar altın kaplama makinesi alarak genişletmiştir. Teknisyenler garantili komisyon temeline bağlı olarak çalışmaktadır ve ciddi gelir elde etmektedir. Çevremizde bu ek işi yapanlardan örnek vermek gerekirse ortalama aylık kazançları 1.000-3.000 TL arasında değişiklik göstermektedir.

 

Soru: Otomobil amblemi altın kaplama işlemi yapılmadan önce sökülmeli midir?

Cevap: kaplama çözümleri yeni arabaların çoğunu etkilemez. Arabaların üzerindeki amblemlerin işlemden önce sökülmemesi kaplayıcıya avantaj sağlar. Amblemi söküp kaplama firmasına gönderdiğinizi ve daha sonra yeniden yerleştirdiğinizi düşünün. Bu oldukça maliyetli olacaktır.

Soru: Kaplama altın ne kadar süre dayanır?

Cevap: 24 karat altın hiçbir zaman paslanmaz. Kaplama işleminde uygulanan sistemlerde benzerdir. 24 karat altın paslanmaz ve doğru uygulanırsa soyulmaz, pul pul dökülmez veya rengi solmaz. Oldukça hassastır ve ömrünü maksimuma çıkarmak için doğru bakımın yapılması gerekir.

Bu kazançlı ek iş imkanı hakkında detaylı bilgi almak için yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

Ek iş arayan ve aylık hatırı sayılır kazanç elde etmek isteyenler için en kazançlı ek işleri ve ek gelir fırsatlarını araştırmaya devam edeceğiz.

 

İlginizi çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.